Yläpalkki
Yläpalkki
Zuah
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Profeetta (2009)
(Un prophète)
9
Uskollinen puutarhuri (2005)
(The Constant Gardener)
9
9
Wallace & Gromit: Kanin kirous (2005)
(Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit)
9
9
Viimeinen samurai (2003)
(The Last Samurai)
9
9
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
9
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
9
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
9
9
9
9
9
9
Huuliharppukostaja (1968)
(C'era una volta il West)
9
Veteen piirretty viiva (1998)
(The Thin Red Line)
9
9
Armoton (1992)
(Unforgiven)
9
9
previous
1 ... 3 ... 114
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja