Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
liisa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän liisa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Valehtelija, valehtelija (1997)
(Liar Liar)
6
007 - Kuolema saa odottaa (2002)
(Die Another Day)
6
Jurassic Park (1993)
6
Coyote Ugly (2000)
6
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
6
Be Cool (2005)
6
The Shadow - varjo (1994)
(The Shadow)
6
Ötökän elämää (1998)
(A Bug's Life)
6
Bad Company (2002)
6
Timanttikyttä (1999)
(Blue Streak)
6
Kuningasjätkä (1998)
6
Sinisilmä-Mickey (1999)
(Mickey Blue Eyes)
6
Idiootit (1998)
(Idioterne)
6
Bad Luck Love (2000)
6
K-PAX (2001)
6
Matkalla Perditioniin (2002)
(Road to Perdition)
6
Häät mielessä (2001)
(The Wedding Planner)
6
Not Another Teen Movie (2001)
6
Batman (1989)
6
Kärpänen II (1989)
(The Fly II)
6
1
... 25 ...
33
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute