Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
lisko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän lisko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Musta jää (2007)
6
Mebollix (2006)
"
Komedia vasektomiasta ei yllätä eikä toisaalta petäkään. Hedelmällisestä aiheesta on saatu kokoon aivan kelvollinen kymmenminuuttinen. Tehokkaat ja sopivasti annostellut ääniefektit lisäävät elokuvakokemuksen tehoa.
"
6
Pi - usko kaaokseen (1998)
(Pi)
6
Puhumattakaan naisista (1964)
(För att inte tala om alla dessa kvinnor)
6
Dan in Real Life (2007)
6
Paranoid Park (2007)
6
Kaksi mestaria (2008)
(The Forbidden Kingdom)
6
Be Kind Rewind (2008)
6
Run Fatboy Run (2007)
6
The Darjeeling Limited (2007)
6
Shoot 'Em Up (2007)
6
As Time Goes By: The Children Remember (2003)
6
Ambush (2001)
6
Chosen (2001)
6
Powder Keg (2001)
6
Hostage (2002)
6
Ticker (2002)
6
Kostaja Lontoosta (1964)
(Der Hexer)
6
Tuo vizio è una stanza chiusa e solo io ne ho la chiave, Il (1972)
6
Työntekijät poistuvat Lumière-tehtaalta (1895)
(La sortie de l'usine Lumière à Lyon)
6
1
... 99 ...
168
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute