Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
lisko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän lisko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ice Age - jäätikön sankarit (2002)
(Ice Age)
9
Kirjava satama (1944)
(To Have and Have Not)
9
Jackie Brown (1997)
9
Taru sormusten herrasta: Sormuksen ritarit (2001)
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
9
The Wrestler - painija (2008)
(The Wrestler)
9
Lucky Number Slevin (2006)
9
Gravity (2013)
9
Hessi James (2002)
9
Her (2013)
9
Magic in the Moonlight (2014)
9
Siili sumussa (1975)
(Yozhik v tumane)
9
Dancer in the Dark (2000)
"
Kaunis ja koskettava elokuva. Niitä harvoja musikaaleja, joita voi suositella muillekin.
"
9
Values (2000)
9
Blue Velvet - ja sinisempi oli yö (1986)
(Blue Velvet)
9
Ihmispeto (1938)
(La bête humaine)
9
Sideways (2004)
9
f8 (2001)
9
Man on the Moon (1999)
9
Puhallus (1973)
(The Sting)
9
Perhonen lasikuvussa (2007)
(Le scaphandre et le papillon)
9
1
... 8 ...
168
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute