Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
lisko
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän lisko arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Miehuuskoe (1967)
(The Graduate)
8
Return to Reason (1923)
(Le retour à la raison)
8
Gilda (1946)
8
Herrat pitävät vaaleaverisistä (1953)
(Gentlemen Prefer Blondes)
8
Linnut (1963)
(The Birds)
8
Ja sitten syödään (1985)
(Tampopo)
8
A Page of Madness (1926)
(Kurutta ippêji)
8
Riemuloma Rivieralla (1953)
(Les vacances de Monsieur Hulot)
8
Kuoleman jälkeen (1915)
(Posle smerti)
8
Hei, kamera käy (1995)
(Living in Oblivion)
8
Tucker and Dale vs Evil (2010)
8
Villi sydän (1990)
(Wild at Heart)
8
Porvariston hillitty charmi (1972)
(Le charme discret de la bourgeoisie)
8
La villa Santo-Sospir (1952)
8
Validation (2007)
8
Zelig (1983)
8
45 vuotta (2015)
(45 Years)
8
Ihmismetsästys (1941)
(Man Hunt)
8
Cleo viidestä seitsemään (1962)
(Cléo de 5 à 7)
8
Finding Neverland - tarinan lähteillä (2004)
(Finding Neverland)
8
1
... 26 ...
168
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute