Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
D-Cell
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän D-Cell arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Joulupuu on kärvennetty (1989)
(National Lampoon's Christmas Vacation)
9
Samaa verta (1993)
(Bound by Honor)
9
Puuta, heinää ja muutama vesiperä (1998)
(Lock, Stock and Two Smoking Barrels)
9
Aladdin (1992)
9
The Eye (2002)
(Jian gui)
9
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
9
Battle Royale (2000)
(Batoru rowaiaru)
9
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
9
Mafiaveljet (1990)
(Goodfellas)
9
Saksikäsi Edward (1990)
(Edward Scissorhands)
9
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
9
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
9
Top Secret! - huippusalaista (1984)
(Top Secret!)
9
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
9
Ja paholainen loi naisen (2001)
(Sin noticias de Dios)
9
Häjyt (1999)
9
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
9
Kill Bill: Vol. 1 (2003)
9
Hot Shots 2 - kaikkien jatko-osien äiti (1993)
(Hot Shots! Part Deux)
9
Trainspotting (1996)
9
1
... 3 ...
14
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute