Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
D-Cell
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän D-Cell arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tosi valheita (1994)
(True Lies)
7
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
7
Final Fantasy (2001)
(Final Fantasy: The Spirits Within)
7
Coyote Ugly (2000)
7
American Pie (1999)
7
E.T. the Extra-Terrestrial (1982)
7
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
7
Last Action Hero (1993)
7
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
7
Veteen piirretty viiva (1998)
(The Thin Red Line)
7
Twister (1996)
7
Frankenstein (1931)
7
Wet Dreams (2002)
(Mongjunggi)
7
Hana-bi - tulikukkia (1997)
(Hana-bi)
7
Eläintohtori (1998)
(Doctor Dolittle)
"
Kieltämättä ihan mukiinmenevää viihdettä. En kuitenkaan omaksi ostaisi :)
"
7
Monsterit Oy (2001)
(Monsters, Inc.)
7
Mare, Il (2000)
(Siworae)
"
Kovasti kehuttu mutta itse en saanut elokuvasta "sitä jotain" irti.
"
7
2009 Lost Memories (2002)
(2009 loseuteu maemorijeu)
7
Failan (2001)
7
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
7
1
... 10 ...
14
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute