Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Risto Räppääjä ja liukas Lennart (2014)
8
The Departed (2006)
8
Kiss Kiss Bang Bang (2005)
8
Marigold (2007)
8
Elisabet (1998)
(Elizabeth)
8
007 - Quantum of Solace (2008)
(Quantum of Solace)
8
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
8
007 - Casino Royale (2006)
(Casino Royale)
8
The Karate Kid (2010)
8
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
8
Highlander - kuolematon (1986)
(Highlander)
8
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
8
Viisasteleva sydän (1995)
(Persuasion)
8
Herra Ibrahim ja Koraanin kukkaset (2003)
(Monsieur Ibrahim et les fleurs du Coran)
8
Pirates of the Caribbean: Maailman laidalla (2007)
(Pirates of the Caribbean: At Worlds End)
8
München (2005)
(Munich)
8
Sushimestari Jiron unelma (2011)
(Jiro Dreams of Sushi)
8
Kunnian miehiä (1992)
(A Few Good Men)
8
Dasepo Naughty Girls (2006)
(Dasepo sonyo)
8
Iron Man (2008)
8
1
... 10 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute