Yläpalkki
Yläpalkki
suhari
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän suhari arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
8
Mafiakokelas (1990)
(The Freshman)
8
Koko potti (2000)
(The Whole Nine Yards)
8
8
8
8
Tulilinjalla (1993)
(In the Line of Fire)
8
Pyhimys (1997)
(The Saint)
8
Pahan oma (1997)
(The Devil's Own)
8
Rakastunut Shakespeare (1998)
(Shakespeare in Love)
8
8
8
8
8
Gilbert Grape (1993)
(What's Eating Gilbert Grape)
8
8
Musta sade (1989)
(Black Rain)
8
Ninja Scroll (1995)
(Jûbei ninpûchô)
8
8
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
8
previous
1 ... 6 ... 35
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja