Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
shampoo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän shampoo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Joutilaat (2001)
8
The Blair Witch Project (1999)
8
Pieni suklaapuoti (2000)
(Chocolat)
8
Joki (2001)
8
Äitipuoli avaruudesta (1988)
(My Stepmother Is an Alien)
8
Sotilas Jane (1997)
(G.I. Jane)
8
Magnolia (1999)
8
Beavis and Butt-head Do America (1996)
8
Seikkailija Thomas Crown (1999)
(The Thomas Crown Affair)
8
Kadonnut maailma: Jurassic Park (1997)
(The Lost World: Jurassic Park)
8
Eyes Wide Shut (1999)
8
Levottomat sielut (1995)
(Dangerous Minds)
8
The Sound of Music (1965)
8
Tyttöni mun (1991)
(My Girl)
8
Viimeinen keisari (1987)
(The Last Emperor)
8
Rushmore - akatemian älypää (1998)
(Rushmore)
8
Pikku naisia (1994)
(Little Women)
8
Asterix ja Obelix vastaan Caesar (1999)
(Astérix et Obélix contre César)
8
Minä päivänä tahansa (1999)
(Any Given Sunday)
8
Bandits - pankkirosvot (2001)
(Bandits)
8
1
... 8 ...
26
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute