Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
shampoo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän shampoo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pelikaanimuistio (1993)
(The Pelican Brief)
6
Romance X (1999)
(Romance)
6
Neitoperho (1997)
6
The Matrix Reloaded (2003)
6
Big - isoksi yhdessä yössä (1988)
(Big)
6
Poliisiopisto (1984)
(Police Academy)
6
Lost in Space - matkalla avaruuteen (1998)
(Lost in Space)
6
William Shakespearen Kesäyön unelma (1999)
(A Midsummer Night's Dream)
6
X-Men 2 (2003)
(X2)
6
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
6
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
6
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
6
Pahan oma (1997)
(The Devil's Own)
6
Out of Sight - mieletön juttu (1998)
(Out of Sight)
6
Lottovoittaja Ned (1998)
(Waking Ned)
6
Koko potti (2000)
(The Whole Nine Yards)
6
Lolita (1962)
6
10 Things I Hate About You (1999)
6
Morsian karkuteillä (1999)
(Runaway Bride)
6
Pyhimys (1997)
(The Saint)
6
1
... 22 ...
26
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute