Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
shampoo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän shampoo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Waterworld (1995)
7
Manaaja (1973)
(The Exorcist)
7
Shrek (2001)
7
Lara Croft: Tomb Raider (2001)
7
The Blues Brothers (1980)
7
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
7
Snatch - hävyttömät (2000)
(Snatch.)
7
Scream (1996)
7
xXx (2002)
7
Elämäni John Malkovichina (1999)
(Being John Malkovich)
7
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
7
Blade (1998)
7
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
7
Titanic (1997)
7
The Fifth Element - puuttuva tekijä (1997)
(The Fifth Element)
7
The Replacement Killers (1998)
7
Täydellinen murha (1998)
(A Perfect Murder)
7
Poikkeustila (1998)
(The Siege)
7
Deuce Bigalow: Kymmenen dollarin gigolo (1999)
(Deuce Bigalow: Male Gigolo)
7
Juomahemmo (1998)
(The Waterboy)
7
1
... 15 ...
26
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute