Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
shampoo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän shampoo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Matkalla Perditioniin (2002)
(Road to Perdition)
7
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
7
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
7
Dogma (1999)
7
Viimeinen mohikaani (1992)
(The Last of the Mohicans)
7
Cop Land (1997)
7
Nunnia ja konnia (1992)
(Sister Act)
7
WarGames - sotaleikit (1983)
(WarGames)
7
Johnny Mnemonic - kuoleman kuriiri (1995)
(Johnny Mnemonic)
7
Rakastunut Shakespeare (1998)
(Shakespeare in Love)
7
Boogie Nights (1997)
7
Boondock Saints: Etelä-Bostonin enkelit (1999)
(The Boondock Saints)
7
Stigmata (1999)
7
Aladdin (1992)
7
The Mexican (2001)
7
Dancer in the Dark (2000)
7
Blondin kosto (2001)
(Legally Blonde)
7
Vuosi nuoruudestani (1999)
(Girl, Interrupted)
7
Halloween - naamioiden yö (1978)
(Halloween)
7
Helmiä ja sikoja (2003)
7
1
... 13 ...
26
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute