Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
shampoo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän shampoo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
William Shakespearen Romeo + Julia (1996)
(Romeo + Juliet)
8
Go (1999)
8
Pelkoa ja inhoa Las Vegasissa (1998)
(Fear and Loathing in Las Vegas)
7
Minority Report (2002)
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
7
The Mask - naamio (1994)
(The Mask)
7
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
7
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
7
Ansa viritetty (1999)
(Entrapment)
7
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
7
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
7
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
7
Ransom - lunnaat (1996)
(Ransom)
7
Basic Instinct - vaiston varassa (1992)
(Basic Instinct)
7
Vanilla Sky (2001)
7
28 päivää myöhemmin (2002)
(28 Days Later...)
7
Vaarallinen tehtävä 2 (2000)
(Mission: Impossible II)
7
Ensimmäinen yhteys (1997)
(Contact)
7
Epäillyt (1995)
(The Usual Suspects)
7
007 - Kun maailma ei riitä (1999)
(The World Is Not Enough)
7
1
... 11 ...
26
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute