Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Go (2001)
7
Villi sydän (1990)
(Wild at Heart)
7
X-Files: Taistelu tulevaisuudesta (1998)
(X-Files: Fight the Future)
7
Saw (2003)
7
Pelikaanimuistio (1993)
(The Pelican Brief)
7
Poseidon (2006)
7
Saw III (2006)
7
Tappava ase (1987)
(Lethal Weapon)
7
Nuori Hannibal (2007)
(Hannibal Rising)
7
Next (2007)
7
The Day After Tomorrow (2004)
6
Get Rich or Die Tryin' (2005)
6
Batman Forever (1995)
6
Sietämätöntä julmuutta (2003)
(Intolerable Cruelty)
6
Space Jam (1996)
6
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
6
Total Recall - unohda tai kuole (1990)
(Total Recall)
6
Last Action Hero (1993)
6
Lara Croft Tomb Raider: Elämän lähde (2003)
(Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life)
6
Julmia aikeita 3 (2004)
(Cruel Intentions 3)
6
1
... 26 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute