Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Lucky Number Slevin (2006)
7
Lentävien tikarien talo (2004)
(Shi mian mai fu)
7
Matadori (2005)
(The Matador)
7
The Hills Have Eyes (2006)
7
Kylä (2004)
(The Village)
7
Kung Fu Hustle (2004)
(Kung fu)
7
Gourmet Club (2004)
7
Battle Royale (2000)
(Batoru rowaiaru)
7
Zorron legenda (2005)
(The Legend of Zorro)
7
Klik! (2006)
(Click)
7
Superman Returns (2006)
7
Jadesoturi (2006)
7
Hotelli Ruanda (2004)
(Hotel Rwanda)
7
Déjà Vu (2006)
(Deja Vu)
7
16 Blocks (2006)
7
Nacho Libre (2006)
7
Karvakamut (2006)
(Open Season)
7
Rambo: Taistelija 2 (1985)
(Rambo: First Blood Part II)
7
Rambo: Taistelija 3 (1988)
(Rambo III)
7
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
7
1
... 25 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute