Yläpalkki
Yläpalkki
vintsukka
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Villit kuviot (1998)
(Wild Things)
5
5
5
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
5
5
5
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
5
5
Musta hevonen (2003)
(Head of State)
5
Elämän edessä (2000)
(Finding Forrester)
5
5
5
Junakytät (1995)
(Money Train)
5
Teräskehä (2002)
(Undisputed)
5
Seitsemän samuraita (1954)
(Shichinin no samurai)
5
Numeromurha (2002)
(Murder by Numbers)
5
5
5
5
Crocodile Dundee Los Angelesissa (2001)
(Crocodile Dundee in Los Angeles)
5
previous
1 ... 70 ... 86
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja