Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
vintsukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
5
Resident Evil (2002)
5
Meren raivo (2000)
(The Perfect Storm)
5
The Collector (2009)
5
Hero (2002)
(Ying xiong)
5
Moulin Rouge! (2001)
5
Mutta... kuka murhasi Harryn? (1955)
(The Trouble with Harry)
5
Kaksi tyttöä ja poikaystävä (1997)
(Two Girls and a Guy)
5
Fucking Åmål (1998)
5
Uuno Turhapuron poika (1993)
5
Fatal Instinct - kohtalokas vaisto (1993)
(Fatal Instinct)
5
Sehän käy kuin leikiten (1934)
(It's a Gift)
5
Painajainen Elm Streetillä (2010)
(A Nightmare on Elm Street)
5
Vaaleanpunaisen pantterin jäljillä (1982)
(Trail of the Pink Panther)
"
Sellersin kuoleman jälkeen tehty viimeinen rahastusyritys ei oikein toimi. Ihan hauskoja pätkiä löydetty mutta ei toimi elokuvana.
"
5
Neuvottelija (1998)
(The Negotiator)
5
9 1/2 viikkoa (1986)
(Nine 1/2 Weeks)
5
The Cell (2000)
5
Hollow Man - mies ilman varjoa (2000)
(Hollow Man)
5
Speedy Gonzales - noin 7 veljeksen poika (1970)
5
Susien klaani (2001)
(Le pacte des loups)
5
1
... 69 ...
86
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute