Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
vintsukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Punainen lohikäärme (2002)
(Red Dragon)
"
Mielestäni "Hannibal-trilogian" paras leffa.
"
9
Kiss Kiss Bang Bang (2005)
9
Johnny English (2003)
9
Vaaleanpunaisen pantterin paluu (1975)
(The Return of the Pink Panther)
9
Rush (2013)
9
Real Steel (2011)
9
Hessun hassu maailma (1952)
(Hello Aloha)
9
Miehet jotka vihaavat naisia (2009)
(Män som hatar kvinnor)
9
Kukkoilijat (2008)
(In Bruges)
9
WALL-E (2008)
9
Memento (2000)
"
Virkistävän erilainen ja erottuu massasta.
"
9
Kadonneen aarteen metsästäjät (1981)
(Raiders of the Lost Ark)
9
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
9
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
9
Lincoln (2012)
9
Identity (2003)
9
Päiväni murmelina (1993)
(Groundhog Day)
9
Kaunis elämä (1997)
(La vita è bella)
9
Lento (2012)
(Flight)
9
Sedän syntymäpäivä (1949)
(Donald's Happy Birthday)
9
1
... 4 ...
86
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute