Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Polite
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Polite arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Territory (2007)
(Rogue)
7
Deepwater Horizon (2016)
7
The Shallows (2016)
"
Tyylikäs versio jo moneen kertaa kalutusta aiheesta.
"
7
The Dark Side of Chocolate (2010)
7
Lincoln (2012)
"
Ihan mielenkiintoinen, ja ilmeisesti kohtuullisissa määrin historiaan perustuvakin.
"
7
Lento (2012)
(Flight)
7
Rolling Stones: Shine a Light (2008)
(Shine a Light)
7
Räväkkä pakkaus koomikoksi (2010)
(Joan Rivers: A Piece of Work)
7
Kelkkajengi (1993)
(The Cool Runnings)
7
Logan (2017)
7
Sota ja rakkaus eli älkää ampuko Napoleonia (1975)
(Love and Death)
7
The Wolverine (2013)
7
007 - Skyfall (2012)
(Skyfall)
7
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
7
Batman Forever (1995)
7
Rautanaamio (1998)
(The Man in the Iron Mask)
7
Kätilö (2015)
7
Pussy Riot: kapina kirkossa (2013)
(Pokazatelnyy protsess: Istoriya Pussy Riot)
"
Mielenkiintoinen katsanto Venäjän oikeustilanteeseen...
"
7
Evil Dead (2013)
7
What We Do in the Shadows (2014)
7
1
... 39 ...
152
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute