Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Polite
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Polite arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Willow - suuri seikkailu (1988)
(Willow)
8
Uskonpuute (1992)
(Leap of Faith)
8
Gran Torino (2008)
8
Viidennen kolonnan mies (1942)
(Saboteur)
8
The Rutles: All You Need Is Cash (1978)
8
Pahus mieheksi (1946)
(The Kid from Brooklyn)
8
Pahuksenmoiset pirskeet (1968)
(The Party)
8
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
8
Enkelin lapsi (1995)
(Angel Baby)
8
Atlantis (1991)
8
Cluedo - pelaa henkesi edestä (1985)
(Clue)
8
Vicky Cristina Barcelona (2008)
8
Psyko (1960)
(Psycho)
8
Emmauksen tiellä (2001)
8
Batman (1966)
8
Shadow of the Vampire (2000)
8
Viisi vuodenaikaa (2003)
(Bom Yeoareum Gaeul Gyeoul Geurigo Bom)
8
Love Liza (2002)
8
The Legend of Drunken Master (1994)
(Jui kuen II)
8
Kauriinmetsästäjä (1978)
(The Deer Hunter)
8
1
... 36 ...
152
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute