Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Polite
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Polite arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
8
Notting Hill (1999)
8
Yesterday (2019)
8
Papillon (2017)
8
Heimon salaisuudet (2010)
(Secrets of the Tribe)
"
Oiva esimerkki siitä kuinka se mitä me luemme oppikirjoista ja kutsumme tieteeksi on kuitenkin vaan erehtyväisten ihmisten luomaa. Tiede on vain totuuden hapuilua. Ps. tämä on nähtävissä yle areenassa...
"
8
Non-Stop (2014)
8
Syntyneet tappajiksi (1994)
(Natural Born Killers)
8
Salaisuuksien illallinen (2016)
(Perfetti sconosciuti)
8
Tove (2020)
8
Leijonasydän (2013)
8
William Shakespearen Romeo + Julia (1996)
(Romeo + Juliet)
8
Rocketman (2019)
8
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
8
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
8
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
8
The Man with the Iron Heart (2017)
(HHhH)
8
Atari: Game Over (2014)
8
Rogue One: A Star Wars Story (2016)
8
Operaatio Valkyrie (2008)
(Valkyrie)
8
Hector and the Search for Happiness (2014)
8
1
... 27 ...
152
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute