Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Simpson
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Simpson arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
13. soturi (1999)
(The 13th Warrior)
8
Pienten sydänten pelastajat (2004)
(Something the Lord Made)
8
Kingdom of Heaven - taivas maan päällä (2005)
(Kingdom of Heaven)
8
Taalat taskuun, Dick & Jane (2005)
(Fun with Dick and Jane)
8
Coronado (2003)
8
Hannibal (2006)
8
Päiväni murmelina (1993)
(Groundhog Day)
8
Borat (2006)
(Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan)
8
Tigerland (2000)
8
Rukajärven tie (1999)
8
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
8
Ghostbusters - haamujengi (1984)
(Ghostbusters)
8
007 ja kultainen silmä (1995)
(GoldenEye)
8
Pelottomat (1999)
(Light It Up)
8
Don Juan DeMarco (1995)
8
The Thing - 'se' jostakin (1982)
(The Thing)
8
Bowling for Columbine (2002)
8
Rakkauden viimeinen siirto (2000)
(The Luzhin Defence)
8
Crash (2004)
8
Tähtien sota (1977)
(Star Wars)
8
1
... 11 ...
102
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute