Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Simpson
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Simpson arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Riisuttu mies (2006)
8
Täydellinen maailma (1993)
(A Perfect World)
8
Karate Kid (1984)
(The Karate Kid)
8
Lancelot - ensimmäinen ritari (1995)
(First Knight)
8
Copycat - kopiomurhaaja (1995)
(Copycat)
8
Scream (1996)
8
Timanttikyttä (1999)
(Blue Streak)
8
Minne nenä näyttää (2001)
(On the Nose)
8
Viimeiseen pisaraan (2002)
(Enough)
8
Tosi valheita (1994)
(True Lies)
8
National Treasure - kansallisaarre (2004)
(National Treasure)
8
Mad Max (1979)
8
Viiltäjä (2001)
(From Hell)
8
Vuosi nuoruudestani (1999)
(Girl, Interrupted)
8
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
8
Raid (2003)
8
Merry Christmas, Mr. Lawrence (1983)
8
Asema 49 (2004)
(Ladder 49)
8
Die Hard 2 - vain kuolleen ruumiini yli (1990)
(Die Hard 2)
8
Bad Company (2002)
8
1
... 10 ...
102
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute