Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
balt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän balt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Jokikyttä (1993)
(Striking Distance)
7
X-Men (2000)
7
The Long Kiss Goodnight (1996)
7
Koukkusormi (1999)
(Bowfinger)
"
Olin hyvin väsynyt katsoessani tämän
"
7
Johnny English (2003)
7
Ghostbusters - haamujengi (1984)
(Ghostbusters)
7
Hakkerit (1995)
(Hackers)
7
Seitsemän vuotta Tiibetissä (1997)
(Seven Years in Tibet)
"
Tämä oli pitkäveteinen.
"
7
Rautanaamio (1998)
(The Man in the Iron Mask)
7
Housut pois! (1997)
(The Full Monty)
7
Arizona Baby (1987)
(Raising Arizona)
"
Tarina lapsettomuuden kiroista.
"
7
Stigmata (1999)
7
Monte Criston kreivi (2002)
(The Count of the Monte Cristo)
7
Villit kuviot (1998)
(Wild Things)
7
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
7
Jason X (2001)
"
Ei ihan tavanomainen elokuva.
"
7
Vakoojaveli (2002)
(Undercover Brother)
7
Ronin (1998)
7
Harry Potter ja Viisasten kivi (2001)
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
7
Leaving Las Vegas (1995)
7
1
... 13 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute