Yläpalkki
Yläpalkki
Juhis
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Juhis arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Hämärästä aamunkoittoon 2 (1999)
(From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money)
8
8
8
8
8
8
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
8
Ihmeperhe (2004)
(The Incredibles)
8
8
8
Pelimiehet (2003)
(Matchstick Men)
8
40 v. ja neitsyt (2005)
(The 40 Year Old Virgin)
8
Mad Max 2 - asfalttisoturi (1981)
(Mad Max 2: The Road Warrior)
8
8
8
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
8
Blondin kosto 2 (2003)
(Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)
8
8
Conan Barbaari (1982)
(Conan the Barbarian)
8
Kerran sotureita (1994)
(Once Were Warriors)
8
previous
1 ... 4 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja