Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Juhis
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Juhis arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Numeromurha (2002)
(Murder by Numbers)
6
Troija (2004)
(Troy)
6
Ladykillers (2004)
(The Ladykillers)
6
Hämärästä aamunkoittoon 3: The Hangman's Daughter (2000)
(From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter)
6
Kuningas Arthur (2004)
(King Arthur)
6
Hain tarina (2004)
(Shark Tale)
6
Hal ja iso rakkaus (2001)
(Shallow Hal)
6
Starsky & Hutch (2004)
6
Konttorirotat (1999)
(Office Space)
6
Pocahontas (1995)
6
Waterworld (1995)
6
Romper Stomper (1992)
6
Van Helsing (2004)
6
EuroTrip (2004)
6
Julmia aikeita (1999)
(Cruel Intentions)
6
Harry Potter ja Viisasten kivi (2001)
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
6
3 perhettä, yhdet hautajaiset (2004)
(Eulogy)
6
Kuoripoikien kosto (2002)
(The Dangerous Lives of Altar Boys)
6
Menneisyyden ote (2003)
(Mystic River)
6
Texasin moottorisahamurhat (2003)
(The Texas Chainsaw Massacre)
6
1
... 12 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute