Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
deodevil
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän deodevil arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Saksikäsi Edward (1990)
(Edward Scissorhands)
8
Oman elämänsä sankari (1999)
(The Cider House Rules)
8
Maratoonari (1976)
(Marathon Man)
8
Gangs of New York (2002)
8
Tähtien sota (1977)
(Star Wars)
8
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
8
Rosso (1985)
8
Kourallinen dollareita (1964)
(Per un pugno di dollari)
8
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
8
Apollo 13 (1995)
8
Lolita (1962)
8
Pieni kauhukauppa (1986)
(Little Shop of Horrors)
8
Sademies (1988)
(Rain Man)
8
Total Recall - unohda tai kuole (1990)
(Total Recall)
8
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
8
Jackie Brown (1997)
8
Cast Away - tuuliajolla (2000)
(Cast Away)
7
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
7
Mad Max (1979)
7
Määränpäänä Graceland (2001)
(3000 Miles to Graceland)
"
Kevin Costner Pahana Poikana - Tätä on kaivattu. Leffa on muuten keskinkertaista överi-action-komedia?-räiskintä-jenkki-jöötä.
"
7
1
... 4 ...
9
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute