Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
kprajala
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän kprajala arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
8
Päämääränä Cold Mountain (2003)
(Cold Mountain)
7
Umur (2002)
7
Mulholland Drive (2001)
"
Pitäs ehkä katsoa uudestaan, kun "muutama" kohta jäi epäselväksi.
"
7
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
7
Taru sormusten herrasta: Sormuksen ritarit (2001)
(The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)
7
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
7
Rukajärven tie (1999)
7
Kolme väriä: Sininen (1993)
(Trois couleurs: Bleu)
7
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
7
Herra Deeds (2002)
(Mr. Deeds)
7
Neljät häät ja yhdet hautajaiset (1994)
(Four Weddings and a Funeral)
7
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
7
Kuningasjätkä (1998)
7
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
7
Hot Shots 2 - kaikkien jatko-osien äiti (1993)
(Hot Shots! Part Deux)
7
Karhu (1988)
(L'ours)
7
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
7
Jäniksen vuosi (1977)
7
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
7
1
... 5 ...
15
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute