Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Harvardin varkaat (2002)
(Stealing Harvard)
4
Taivaansilpoja (1993)
(Sliver)
4
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
4
Scream (1996)
4
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
4
Kunniavelka (2000)
(Rules of Engagement)
4
Tank Girl (1995)
4
Evoluutio (2001)
(Evolution)
4
Tappajahai (1975)
(Jaws)
4
The Mask - naamio (1994)
(The Mask)
4
Jatkoterapian tarpeessa (2002)
(Analyze That)
4
Philadelphia (1993)
4
Dungeons & Dragons (2000)
4
X-Files: Taistelu tulevaisuudesta (1998)
(X-Files: Fight the Future)
4
Ghosts of Mars (2001)
4
Takaa-ajajat (1998)
(U.S. Marshals)
4
Batman Forever (1995)
4
Kuka viritti ansan, Roger Rabbit? (1988)
(Who Framed Roger Rabbit)
4
Ammattitappajat (1995)
(Assassins)
4
Solaris (2002)
4
1
... 53 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute