Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Urban Legend - kauhutarinoita (1998)
(Urban Legend)
4
Lost in Space - matkalla avaruuteen (1998)
(Lost in Space)
4
Hulk (2003)
4
Kuolema pukee häntä (1992)
(Death Becomes Her)
4
Flubber - maailman mahtavin mönjä (1997)
(Flubber)
4
Elf (2003)
"
Eipä pahemmi päässy nauramaan tuota katsellessa ja muutenki sellanen perus tarina taas. Poika o vähä outo, poika tapaa tytön, pojalle tulee vähä perhe ongelmia, poika pelastaa päivän ja saa tytön ja perheen. Ei tollasta sontaa kovin montaa kertaa kato ja ihme ku ne semmosia vääntää siä hollywoodissa, iha samalla pääperiaatteella.
"
4
Sormet pelissä (2001)
(Freddy Got Fingered)
4
Poltergeist (1982)
4
Kill Bill: Vol. 2 (2004)
"
ihan turha leffa, ykkös osassa oli jotain mielenkiintosta, tässä oli varmaan sitä katottavan arvosta osuutta 5 minuuttia.
"
4
Batman & Robin (1997)
4
The Order (2001)
4
Epoch - uhka maan alta (2000)
(Epoch)
4
Ytimessä (2003)
(The Core)
4
Scary Movie (2000)
4
Darkman II: The Return of Durant (1994)
4
Pelastakaa Willy (1993)
(Free Willy)
4
Gremlins 2 - uusi pesue (1990)
(Gremlins 2: The New Batch)
4
Spider-Man - Hämähäkkimies (2002)
(Spider-Man)
4
Scream 3 (2000)
4
Deep Impact (1998)
4
1
... 52 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute