Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pieni kauhukauppa (1986)
(Little Shop of Horrors)
5
Agenttikokelas (2003)
(The Recruit)
5
Final Destination - viimeinen määränpää 2 (2003)
(Final Destination 2)
5
Karate Kid (1984)
(The Karate Kid)
5
Traffic (2000)
5
The Gift - enne (2000)
(The Gift)
5
Älä sano sanaakaan (2001)
(Don't Say a Word)
5
Jäähyväiset tytöille (1997)
(Kiss the Girls)
5
Hyökkäys poliisiasemalle (1976)
(Assault on Precinct 13)
5
Bang Rajan (2000)
(Bangrajan)
"
Aikas turha leffa.
"
5
Luunkerääjä (1999)
(The Bone Collector)
5
Sikariporras (1999)
(The Big Kahuna)
5
Rauhantekijä (1997)
(The Peacemaker)
5
Rambo: Taistelija 3 (1988)
(Rambo III)
5
American Pie (1999)
5
The Royal Tenenbaums (2001)
5
Primal Fear - alaston pelko (1996)
(Primal Fear)
5
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
5
Harhaluoti (1991)
(Ricochet)
5
Kolmetoista aavetta (2001)
(Thir13en Ghosts)
5
1
... 48 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute