Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Signs (2002)
5
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
5
Rockyn uusintaottelu (1979)
(Rocky II)
5
Larry Flynt - minulla on oikeus (1996)
(The People vs. Larry Flynt)
5
Paycheck (2003)
"
Kyllähän tuon katsoi, mutta en kyllä suositteleen lähde. Ben Affleck kun ei pure sitten millään ja muutenkin leffa oli aikas tavanomasta potaskaa.
"
5
Exit Wounds (2001)
5
Days of Thunder - ukkosta radalla (1990)
(Days of Thunder)
5
Dancer in the Dark (2000)
5
The Shadow - varjo (1994)
(The Shadow)
5
Get Shorty - hyvä pätkä (1995)
(Get Shorty)
5
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
5
Badding (2000)
5
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
5
Psyko (1960)
(Psycho)
5
Pearl Harbor (2001)
5
Nunnia ja konnia 2: Lisää säpinää (1993)
(Sister Act 2: Back in the Habit)
5
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
5
Identity (2003)
5
Me Kostajat (1998)
(The Avengers)
5
Täydellinen murha (1998)
(A Perfect Murder)
5
1
... 47 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute