Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Red Planet - punainen planeetta (2000)
(Red Planet)
6
Meren raivo (2000)
(The Perfect Storm)
6
Eyes Wide Shut (1999)
6
Casino (1995)
6
Nunnia ja konnia (1992)
(Sister Act)
6
Vertigo - punainen kyynel (1958)
(Vertigo)
6
Blade II (2002)
6
Jackass -elokuva (2002)
(Jackass: The Movie)
6
Doc Hollywood (1991)
6
Eraser - suojelija (1996)
(Eraser)
6
Suuri pakoretki (1963)
(The Great Escape)
6
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
6
Wolf (1994)
6
eXistenZ (1999)
6
Boyz n the Hood - kulman kundit (1991)
(Boyz n the Hood)
6
Paluu tulevaisuuteen II (1989)
(Back to the Future Part II)
6
Ansa viritetty (1999)
(Entrapment)
6
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
6
Naked Weapon (2002)
(Chek law dak gung)
6
The Big Hit (1998)
6
1
... 38 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute