Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kolme miestä ja baby (1987)
(3 Men and a Baby)
6
Hiiri, jota ei saatu hengiltä (1997)
(Mousehunt)
6
Minä ja Morrison (2001)
6
The One (2001)
6
The Crow (1994)
6
Cape Fear (1991)
6
E.T. the Extra-Terrestrial (1982)
6
Spy Game (2001)
6
Tuhannen tilanteen mies (1997)
(Metro)
6
Cube - kuutio (1997)
(Cube)
6
Tri Outolempi, eli: Kuinka lakkasin olemasta huolissani ja opin rakastamaan pommia (1964)
(Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb)
6
Junakytät (1995)
(Money Train)
6
Unbreakable - särkymätön (2000)
(Unbreakable)
6
Elossa (1993)
(Alive)
6
Kuningas Salomonin kaivokset (1985)
(King Solomon's Mines)
6
Space Cowboys (2000)
6
Rocky III - tiikerinsilmä (1982)
(Rocky III)
6
Pyhimys (1997)
(The Saint)
6
Star Trek: Nemesis (2002)
6
Air Force One (1997)
6
1
... 37 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute