Yläpalkki
Yläpalkki
Usva
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Arabian Lawrence (1962)
(Lawrence of Arabia)
7
7
7
Minun Afrikkani (1985)
(Out of Africa)
7
Keskiyön pikajuna (1978)
(Midnight Express)
7
Takaikkuna (1954)
(Rear Window)
7
Yksi lensi yli käenpesän (1975)
(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
7
Pikku naisia (1994)
(Little Women)
7
Kelkkajengi (1993)
(The Cool Runnings)
7
David Galen elämä (2003)
(The Life of David Gale)
7
7
Koko potti (2000)
(The Whole Nine Yards)
7
Isän tyttö (1994)
(My Father the Hero)
7
Noitapiiri (1996)
(The Craft)
7
7
7
7
7
7
Kananlento (2000)
(Chicken Run)
7
previous
1 ... 23 ... 57
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja