Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Usva
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vihollinen porteilla (2001)
(Enemy at the Gates)
7
Taistelija (1982)
(First Blood)
7
Beverly Hills kyttä II (1987)
(Beverly Hills Cop II)
7
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
7
Sivulliset uhrit (2002)
(Collateral Damage)
7
Total Recall - unohda tai kuole (1990)
(Total Recall)
7
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
7
Kulkuri ja joutsen (1999)
7
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
7
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
7
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
7
007 ja kultainen ase (1974)
(The Man with the Golden Gun)
7
Tappava ase 2 (1989)
(Lethal Weapon 2)
7
Killing Zoe (1994)
7
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
7
Heat - ajojahti (1995)
(Heat)
7
Rush Hour 2 (2001)
7
Conspiracy.com (2001)
(AntiTrust)
7
Ballistic (2002)
(Ballistic: Ecks vs. Sever)
7
Kukaan ei puhu meistä kun olemme kuolleet (1995)
(Nadie hablará de nosotras cuando hayamos muerto)
7
1
... 22 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute