Yläpalkki
Yläpalkki
Usva
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Usva arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
10
The Killer (1989)
(Die xue shuang xiong)
10
Vain muutaman dollarin tähden (1965)
(Per qualche dollaro in più)
10
10
Conan Barbaari (1982)
(Conan the Barbarian)
10
10
10
10
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
10
Kourallinen dollareita (1964)
(Per un pugno di dollari)
10
Susien klaani (2001)
(Le pacte des loups)
10
10
10
Huuliharppukostaja (1968)
(C'era una volta il West)
10
10
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
10
Ninja Scroll (1995)
(Jûbei ninpûchô)
10
10
Hard-Boiled (1992)
(Lat sau san taam)
10
9
1 ... 57
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja