Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jarmo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jarmo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Dancer in the Dark (2000)
"
Musikki on erinomaista mutta teemat, tarina... please... uhh...
"
6
Coyote Ugly (2000)
6
007 - Skyfall (2012)
(Skyfall)
6
Talvisota (1989)
"
Arvatkaa kuka sai luvan pyörittää leffaa armeijassa katsojille N kertaa... jumalauta...
"
6
About Schmidt (2002)
"
Leffa ei olisi mitään ilman Jack Nicholsonia. Onhan se ihan "hyvä" mutta en kyllä halua nähdä tota enää ikinä.
"
6
Varjojen valtakunta (2003)
(Underworld)
"
Vampyyrien maailmaan kuuluisi jonkinmoista kärsimystä ja pakonomaista halua pureskella kaulavaltimoita. Eeeeeiiii....
"
6
Maan asukkaiden kummalliset naimapuuhat (1999)
(The Mating Habits of the Earthbound Human)
6
Fisher King (1991)
6
Boys Don't Cry (1999)
6
Tango ja Cash (1989)
(Tango & Cash)
6
Postman - tulevaisuuden sanansaattaja (1997)
(The Postman)
"
Älä lähetä postia.
"
6
Pahan oma (1997)
(The Devil's Own)
6
Sinulle on postia (1998)
(You've Got Mail)
6
Not Another Teen Movie (2001)
"
Onhan nämä ihan hauskoja mutta kun ne on niin hepposia...
"
6
Waterworld (1995)
6
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
6
Alien - ylösnousemus (1997)
(Alien: Resurrection)
6
Agenttikokelas (2003)
(The Recruit)
6
Wall Street - rahan ja vallan katu (1987)
(Wall Street)
6
Tosi valheita (1994)
(True Lies)
6
1
... 32 ...
40
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute