Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jarmo
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jarmo arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Beach (2000)
8
Vanilla Sky (2001)
"
Alkuperäinen on 10. Tää on ihan ok kopio, mutta kyllä tuosta alkuperäisestä enemmän nauttii näin jälkikäteenkin!
"
8
Candyman (1992)
8
Hobitti - Odottamaton matka (2012)
(The Hobbit: An Unexpected Journey)
"
Hieman venytetty kyl. Ihan hienon näköistä.
"
8
Riddickin aikakirja (2004)
(The Chronicles of Riddick)
8
Iron Man 3 (2013)
8
Oblivion (2013)
8
Salainen ikkuna (2004)
(Secret Window)
8
Nopeat ja kuolleet (1995)
(The Quick and the Dead)
8
12 Years a Slave (2013)
8
Elysium (2013)
8
Hobitti - Smaugin autioittama maa (2013)
(The Hobbit: The Desolation of Smaug)
8
Mahtava Oz (2013)
(Oz the Great and Powerful)
8
Pontypool (2008)
8
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
8
Your Highness (2011)
"
Ihan viihdyttävä vaikka mitään aaltoja nostatakaan.
"
8
The Machine (2013)
"
Tässä oli aineksia ja leffa meni hyvään suuntaan 75% kunnes sitten tuli tasanne eikä enää menty mihinkään vaan semmoiseen peruspäätökseen.
"
8
Paul (2011)
"
Ihan jees. Kyllä ton parissa varmaan melkein kuka tahansa illan viihtyy.
"
8
Green Lantern (2011)
8
Dracula Untold (2014)
8
1
... 21 ...
40
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute