Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tuomas
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tuomas arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
"
Eipä tälle leffalle voi antaa pisteitä muusta kuin Lucy Liusta. Muuten koko pätkä on kuin pitkitetty musiikkivideo.
"
6
Kehdosta hautaan (2003)
(Cradle 2 the Grave)
6
Jokikyttä (1993)
(Striking Distance)
6
Blues Brothers 2000 (1998)
6
Radalla (2002)
(The Sweetest Thing)
6
Johnny Mnemonic - kuoleman kuriiri (1995)
(Johnny Mnemonic)
6
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
6
Spesialisti (1994)
(The Specialist)
6
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
6
Puhu hänelle (2002)
(Hable con ella)
"
Elokuvalla on hetkensä ja ymmärrän kyllä miksi on palkintoja voittanut. Siitä huolimatta ei oikein jaksanut innostaa.
"
6
Copycat - kopiomurhaaja (1995)
(Copycat)
6
Total Recall - unohda tai kuole (1990)
(Total Recall)
6
Twister (1996)
6
Ukkonen (2001)
6
Eraser - suojelija (1996)
(Eraser)
6
Once Upon a Time in Mexico (2003)
6
Chicago (2002)
6
The Cell (2000)
6
Van Helsing (2004)
6
Jurassic Park (1993)
6
1
... 23 ...
26
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute