Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tuomas
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tuomas arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Päämääränä Cold Mountain (2003)
(Cold Mountain)
6
Ladattu ase (1993)
(Loaded Weapon 1)
6
Ruohonleikkaaja (1992)
(The Lawnmover Man)
6
Tulimyrsky (1991)
(Backdraft)
6
Stargate - tähtiportti (1994)
(Stargate)
6
Postman - tulevaisuuden sanansaattaja (1997)
(The Postman)
"
Costner jälleen yhden miehen ristiretkellä. Kevin ratsastaa tukka tuulikoneella hulmutettuna...Huoh
"
6
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
6
Taivaansilpoja (1993)
(Sliver)
6
Täydellinen sotilas (1992)
(Universal Soldier)
6
Mothman - sanansaattaja (2002)
(The Mothman Prophecies)
6
Rampe & Naukkis - kaikkien aikojen superpari (1990)
6
Kaappaus merellä (1992)
(Under Siege)
6
Kelkkajengi (1993)
(The Cool Runnings)
6
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
6
Skorpionikuningas (2002)
(The Scorpion King)
6
Mrs. Doubtfire - isä sisäkkönä (1993)
(Mrs. Doubtfire)
6
Salasana: Swordfish (2001)
(Swordfish)
6
Poliisiopisto 3 - jatkokoulutuksessa (1986)
(Police Academy 3: Back in Training)
6
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
6
Bileet Roxburyssa (1998)
(A Night at the Roxbury)
6
1
... 24 ...
26
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute