Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
7
Yön ritari (2008)
(The Dark Knight)
7
Hellboy 2: Kultainen armeija (2008)
(Hellboy II: The Golden Army)
7
Kung Fu Panda (2008)
7
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
7
Lapsia ja aikuisia - kuinka niitä tehdään? (2004)
7
Sietämätöntä julmuutta (2003)
(Intolerable Cruelty)
7
Ghost in the Shell (1995)
(Kôkaku Kidôtai)
7
Barbershop (2002)
7
Huhupuhetta (2005)
(Rumor Has It...)
7
Kung Fu Hustle (2004)
(Kung fu)
7
Gulliverin matkat (1939)
(Gulliver's Travels)
7
Robin Hood: Varkaiden ruhtinas (1991)
(Robin Hood: Prince of Thieves)
7
Unelmien naapuri (2004)
(The Girl Next Door)
7
Lumottu Ella (2004)
(Ella Enchanted)
7
Night at the Museum - yö museossa (2006)
(Night at the Museum)
7
High School Musical (2006)
7
Three... Extremes (2004)
7
Asterix ja Obelix - tehtävä Kleopatra (2002)
(Astérix & Obélix: Mission Cléopâtre)
6
Space Jam (1996)
6
1
... 26 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute