Yläpalkki
Yläpalkki
khrestel
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Tulkki (2005)
(The Interpreter)
7
Aristokatit (1970)
(The Aristocats)
7
7
Pelimies Carter (2005)
(Coach Carter)
7
7
7
Garpin maailma (1982)
(The World According to Garp)
7
Rakkauden resepti (2007)
(No Reservations)
7
7
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
7
7
Topi ja Tessu (1981)
(The Fox and the Hound)
7
7
7
Lahjakas herra Ripley (1999)
(The Talented Mr. Ripley)
7
7
7
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
7
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
7
Kenraalin tytär (1999)
(The General's Daughter)
7
previous
1 ... 25 ... 41
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja