Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Moonshot
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Moonshot arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
K-PAX (2001)
9
Lucy (2014)
9
Hitler: The Rise of Evil (2003)
9
Kukkoilijat (2008)
(In Bruges)
9
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
9
Pretty Woman (1990)
9
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
9
Päämääränä Cold Mountain (2003)
(Cold Mountain)
9
Aidosti outoa (2006)
(Stranger Than Fiction)
"
Omaperäisestä leffan ideasta paljon plussaa ja näyttelijäsuorituksetkin olivat hyviä. Kai tästä olisi voinut melkein kympinkin antaa varsinkin jos lopussa olisi ollut vielä jotain...
"
9
Gran Torino (2008)
9
The Others (2001)
9
Yön ritari (2008)
(The Dark Knight)
9
Tähtien sota (1977)
(Star Wars)
9
Tappajahai (1975)
(Jaws)
9
Panic Room (2002)
9
Psyko II (1983)
(Psycho II)
"
Pidin tästä jopa enemmän kuin Hitchcockin ensimmäisestä psykosta. Loistava jatko-osa.
"
9
Leon (1994)
(Léon)
9
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
9
Elämä on ihanaa (1997)
(As Good as It Gets)
9
Vuosaari (2012)
9
1
... 6 ...
59
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute