Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rakkauden värit (2002)
(Punch-Drunk Love)
3
Sinulle on postia (1998)
(You've Got Mail)
3
Isäni on Turbomies! (1996)
(Jingle All the Way)
3
Brianin elämä (1979)
(Life of Brian)
2
Riemukupla rullaa taas (1974)
(Herbie Rides Again)
2
Ali G (2002)
(Ali G Indahouse)
2
The Birdcage - lainahöyhenissä (1996)
(The Birdcage)
2
Hei, kuka puhuu nyt? (1993)
(Look Who's Talking Now)
2
Titanic (1997)
"
Mielummin Frederikin Titanic kun Titanic da movie.
"
2
Scary Movie 3 (2003)
2
Pelastakaa Willy (1993)
(Free Willy)
2
Stephen Kingin Se (1990)
(It)
2
Crossroads - tienristeyksessä (2002)
(Crossroads)
"
Huono!
"
2
Monty Python: Elämän tarkoitus (1983)
(Monty Python's The Meaning of Life)
2
Kaava 51 (2001)
(The 51st State)
2
Showgirls (1995)
2
Rampe & Naukkis - kaikkien aikojen superpari (1990)
2
Ken Park (2002)
2
Mestarit 2 (1994)
(The Mighty Ducks 2)
2
Parempi kuin Beckham (2002)
(Bend It Like Beckham)
1
1
... 21
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute