Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Aavelaiva (2002)
(Ghost Ship)
3
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
3
Eyes Wide Shut (1999)
3
Ensimmäinen yhteys (1997)
(Contact)
3
Faijalla hommat hanskassa (1983)
(National Lampoon's Vacation)
3
Last Action Hero (1993)
3
Skorpionikuningas (2002)
(The Scorpion King)
3
Viidakon Ykä (1997)
(George of the Jungle)
3
Mrs. Doubtfire - isä sisäkkönä (1993)
(Mrs. Doubtfire)
3
Bruce taivaanlahja (2003)
(Bruce Almighty)
"
Se on mulle ihan sama kuka tekee ja mitä tekee mut kun se tekee jotain mitkä menee mun perusarvojen kanssa ristiin niin se pilaa koko elokuvan. Bruce vaan on idiootti.
"
3
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
3
Green Card (1990)
"
Tää on vähän tämmönen että rakkaan kanssa voi vähän herkistellä mutta mut..
"
3
Highlander II - paluu (1991)
(Highlander II: The Quickening)
3
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
3
Spinal Tap - Hei me rokataan! (1984)
(This Is Spinal Tap)
3
Nunnia ja konnia (1992)
(Sister Act)
3
Piano (1993)
(The Piano)
3
Deep Blue Sea (1999)
3
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
3
Nousukausi (2002)
"
Oli kyllä niin huono että suoraan sanoen vitutti että tuli tuhlattua aikaa tähän pätkään. Komedia joka ei naurattanut tipan vertaa.
"
3
1
... 20 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute