Yläpalkki
Yläpalkki
visit0r
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän visit0r arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Poliisiopisto (1984)
(Police Academy)
8
Syntyneet tappajiksi (1994)
(Natural Born Killers)
8
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
8
Todistaja (1982)
(The Verdict)
8
8
8
8
8
8
Notre Damen kellonsoittaja (1996)
(The Hunchback of Notre Dame)
8
Kaunotar ja Hirviö (1991)
(Beauty and the Beast)
8
Ali G (2002)
(Ali G Indahouse)
8
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
8
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
8
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
8
8
Kaukana taivaasta (2002)
(Far From Heaven)
8
8
8
8
previous
1 ... 9 ... 131
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja