Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
visit0r
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän visit0r arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Uskomatonta (2008)
(Religulous)
7
What Is Life Worth (2020)
7
The Queen of Versailles (2012)
7
Tarjoilin Englannin kuninkaalle (2006)
(Obsluhoval jsem anglického krále (I Served the King of England))
7
Love & Mercy (2014)
7
Leijonasydän (2013)
7
Rakkaudella, Maire (1999)
7
Haschisch (2002)
"
Ihan mielenkiintoinen dokkari eksoottisista ympyröistä. Tulipahan nähtyä erään pahamaineisen luontaistuotteen valmistusprosessi ;-]
"
7
Hereditary - pahan perintö (2018)
(Hereditary)
7
Dogman (2023)
7
Long Shot - mahdoton yhtälö (2019)
(Long Shot)
7
Hemingway & Gellhorn (2012)
7
Kilimanjaron lumet (2011)
(Les neiges du Kilimandjaro)
7
Neljät häät ja yhdet hautajaiset (1994)
(Four Weddings and a Funeral)
7
Madagascar (2005)
7
Rottatouille (2007)
(Ratatouille)
"
Hauska asetelma mutta ei oikein kanna kokopitkää leffaa. Animaatio hienoa kuten yleensä Pixareissa ja huumorikin välillä nauratti. Bluray-versio on onnistunut mutta parempiakin HD-kotiteatterin demolevyjä löytyy (esim. Beowulf).
"
7
Hostiles (2017)
7
Nälkäpeli: Vihan liekit (2013)
(The Hunger Games: Catching Fire)
7
Hugo (2011)
7
Herrat pitävät vaaleaverisistä (1953)
(Gentlemen Prefer Blondes)
7
1
... 89 ...
131
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute