Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
visit0r
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän visit0r arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Last Stand (2013)
7
The Place Beyond the Pines (2012)
7
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
7
Brokeback Mountain (2005)
7
Luther (2003)
7
The Holiday (2006)
7
Ted (2012)
7
Boy Erased (2018)
7
Panttivanki (2005)
(Hostage)
"
Yllättävän hyvä. Aika ei käynyt pitkäksi hetkeäkään. Uskottavuusongelmia en tällaisen elokuvan ollessa kyseessä useinkaan liikaa murehdi.
"
7
Pandorum (2009)
7
Levottomat (2000)
"
Pehmopornoa tytöille. Eli suht viihdyttävää ;)
"
7
Missing (2023)
7
The Expendables 2 (2012)
7
Enough Said (2013)
7
Hobitti - Odottamaton matka (2012)
(The Hobbit: An Unexpected Journey)
7
Bettie Pagen tarina (2005)
(The Notorious Bettie Page)
7
Everest (2015)
"
Tositapahtumiin perustuvaa intensiivistä Everest-seikkailua. Melkoinen kauhuleffa tällaiselle korkeanpaikankammoiselle.
"
7
Wild Hogs - villit karjut (2007)
(Wild Hogs)
"
Ihan käypää "aivot narikkaan"-viihdettä.
"
7
Velka (2010)
(The Debt)
7
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire! (1989)
(Great Balls of Fire!)
7
1
... 86 ...
131
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute